KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto 55-osios laidos absolventams įteikti diplomai

Svarbiausios | 2021-06-22

Birželio 18 d. Kauno technologijos (KTU) Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto (PTVF) aktų salėje vyko diplomų įteikimo šventė. Iškilmingame renginyje diplomus atsiėmė 55-osios laidos bakalauro ir magistro studijų absolventai.

Šventės metu įteikti diplomai šių studijų programų absolventams: Automatikos ir valdymo, Mechanikos inžinerijos, Statybos inžinerijos, Verslo ir antreprenerystės, Industrinių technologijų vadybos bakalauro studijų bei Valdymo technologijų ir Transporto priemonių inžinerijos magistro studijų..

Diplomai įteikti 25 absolventams. o žiemą – 21.

Penktadienį vykusioje ceremonijoje diplomus gavo 17 technologinių mokslų srities absolventų, iš kurių – 9 bakalaurai ir 8 magistrai. Socialinius mokslus baigė 8 bakalaurai. Per visą fakulteto gyvavimo laikotarpį studijas baigė ir į darbo rinką įsiliejo 8080 absolventų.

Dekanės profesorės Daivos Žostautienės padėkas už puikius studijų rezultatus gavo 5 absolventai. Taip pat bene laimingiausias Transporto priemonių inžinerijos magistras Mantas Mileris, gali pasidžiaugti ne tik dekanės padėka už puikius studijų rezultatus, bet ir šių metų uždarosios akcinės bendrovės „Metalistas“ įsteigtos mecenato stipendijos (EUR 400) laimėjimu.

Šiemet sveikinimo kalbą Panevėžio absolventams nuotoliniu būdu sakė ir universiteto rektorius Eugenijus Valatka.

„Mieli absolventai, sveiki atvykę į gausią Kauno technologijos universiteto alumnų šeimą. Nuo šio momento jūs tampate Kauno technologijos universiteto alumnais ir Universitete visuomet liksite savi ir laukiami.

Nuolat kartojame, kad už kiekvienos technologijos – žmogus, o tai reiškia: kūryba, emocijos, vaizduotė, racionalumas, abejonė, sėkmė ir nesėkmė, pergalė, vienu žodžiu, mūsų visų gyvenimas. Gyvenime linkiu jums, visų pirma, augti kaip asmenybėms, pasiekti tikslus kartu su kiekviena praeita kelio atkarpa ir, žinoma, nepamirškite, kas eina šiuo keliu kartu su jumis.

Jums, mieli absolventai, studijos buvo ne vien tik išmanumo, racionalumo išbandymas, bet komandiškumo, susitelkimo, bendruomeniškumo, bendrystės išmėginimas. Linkiu jums prisiminti šias galimybes ir išgyvenimus tuomet, kai pandemija jau liks kažkur toli toli praeityje. Tokios pamokos yra neįkainojamos. Tokias pamokas išmokti gali užduoti tik pats gyvenimas.

Šia iškilminga, džiugia proga man visada norisi pasidžiaugti kartu su jūsų tėveliais ir visais artimaisiais. Jų parama ir atsidavimas, pasitikėjimas jumis yra viena pagrindinių dedamųjų sėkmingai baigti studijas.“ – kalbėjo rektorius E. Valatka.

Sveikinimo žodžius absolventams taip pat tarė ir Panevėžio miesto meras Rytis Mykolas Račkauskas.

„Vivat academia! Pirmiausia sveikinu jus, mieli absolventai, jūsų dėstytojus ir visus čia susirinkusius šventės dalyvius. Sveikinu jus su išties ypatinga švente, todėl kad diplomas yra vienas svarbiausių žingsnių jūsų karjeros, jūsų profesiniame kelyje. Kaip minėjo jūsų rektorius, KTU visada liks jūsų širdyse. Taip, aš irgi tikiu, kad baigę studijas, toliau savo ateitį kursite čia, mūsų mieste, Panevėžyje,“ – linkėdamas, visiems kuo didžiausios sėkmės savo pasirinktose veiklose baigė kalbą miesto meras.

Fakulteto dekanė profesorė Daiva Žostautienė sveikina visus susirinkusius į 55-ąją diplomų įteikimo šventę.

„Džiaugiamės, didžiuojamės ir atrodo skaičius 55 fakultetui yra daug, bet visada tiek man tiek kolegoms virpa širdis. Nauji žmonės, naujas kelias, kitas etapas ir mes esame be galo dėkingi, kad jūs ryžotės augti, tobulėti, keliauti, ir į tą kelionę pasirinkote mūsų traukinį, pasirinkote mūsų kolegas, mūsų miestą, mūsų šalį. Dėkingi ir su viltimi žiūrime, ką jūs dar gražaus ir gero nuveiksite. Iš visos širdies linkiu, kad eidami šia žeme, jūs paliktumėte gilias, prasmingas pėdas mūsų žemėje. Kad tai, ką jūs sužinojote šiame universitete, jūsų žinios ir gebėjimai, jie jau nieko verti, jei mes jų nepanaudojame geresnio gyvenimo, geresnės ateities ir prasmingų darbų kūrimui.

Būkite mūsų universiteto, mūsų miesto, mūsų pasaulio spindulėliai, spinduliuojantys gėrį, meilę, žinias, tobulėjimą ir žmogiškumą. Ačiū jūsų artimiesiems, tėveliams. Padėkokite, apkabinkite, jums buvo nelengva, jiems taip pat. Ir tai, ką jūs pasiekėte, yra visos bendruomenės, visų jūsų artimųjų dėka. Mes džiaugiamės, dėkojame jiems, negalime nepasidžiaugti, kad jūs esate mūsų universiteto alumniečiai. Didžiausios sėkmės, ačiū, kad buvote kartu ir mūsų durys visada bus jums atidarytos. Visada liksite mums savi,“ – gražios šventės linkėdama sakė dekanė D. Žostautienė.

Dekanė D. Žostautienė rektoriaus padėką įteikė KTU Senato nariui, Panevėžio instituto Technologijų fakulteto dekanui, docentui Jonui Valickui, už nuoširdų indėlį į Universiteto veiklą bei elektros inžinerijos krypties studijų programų Panevėžyje vystymą.

Iškilmingą diplomų įteikimo ceremoniją vedė renginių vedėjas Vaidas Dzežulskis, o šventinę nuotaiką dovanojo atlikėja Gintarė Rankelytė.